Telefon: +48 604 135 597 +48 883 718 977
Cena (zł)
Powierzchnia (m2)

Którym Możesz Zaufać

Chcesz sprzedać albo kupić nieruchomość? Dobrze trafiłeś.
RoyalOwl Nieruchomości – Pośrednicy o wysokim standardzie usług,
umiejętnie dostrzegają potrzeby klientów przy wyborze nieruchomości.

Przygotowanie i sprzedaż nieruchomości

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing eli

Więcej

Wyszukiwanie najlepszych ofert

Aliquam gravida magna et fringilla convallis. Pellentesque habitant morbi.

Więcej

Bezpieczeństwo transakcji

Phasellus non viverra tortor, id auctor leo. Suspendisse id nibh placerat.

Więcej
Chcesz aby Twoja oferta była dostępna na naszej stronie? Zgłoś ją teraz!

Najnowsze oferty

Wszystkie oferty
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, Dom na sprzedaż
749 000 zł

Dom na sprzedaż

Bielsk Podlaski
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2
    4 681 zł
  • Liczba pokoi:
    4
Skrybicze, Zabłudów, Działka na sprzedaż
310 000 zł

Działka na sprzedaż

Skrybicze
  • Powierzchnia:
    1 379 m2
  • Cena za m2
    225 zł
Białystok, podlaskie, Mieszkanie na sprzedaż
390 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Białystok, Przydworcowe
  • Powierzchnia:
    48,20 m2
  • Cena za m2
    8 091 zł
  • Liczba pokoi:
    3
Białystok, podlaskie, Mieszkanie na sprzedaż
619 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Białystok, Wysoki Stoczek
  • Powierzchnia:
    59 m2
  • Cena za m2
    10 492 zł
  • Liczba pokoi:
    3
Dąbrowa Białostocka, Dąbrowa Białostocka, Mieszkanie na sprzedaż
115 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Dąbrowa Białostocka
  • Powierzchnia:
    32,49 m2
  • Cena za m2
    3 540 zł
  • Liczba pokoi:
    1
Sokółka, Sokółka, Mieszkanie na sprzedaż
239 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Sokółka
  • Powierzchnia:
    36,50 m2
  • Cena za m2
    6 548 zł
  • Liczba pokoi:
    2
Iwanki, Narew, Działka na sprzedaż
190 000 zł

Działka na sprzedaż

Iwanki
  • Powierzchnia:
    19 200 m2
  • Cena za m2
    10 zł
Widźgowo, Brańsk, Dom na sprzedaż
350 000 zł

Dom na sprzedaż

Widźgowo
  • Powierzchnia:
    80 m2
  • Cena za m2
    4 375 zł
  • Liczba pokoi:
    4

O nas

Więcej

Ostatnio dodane

Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż

Bielsk Podlaski
749 000 zł
Skrybicze, Zabłudów, Działka na sprzedaż

Działka na sprzedaż

Skrybicze
310 000 zł

Dane kontaktowe

RoyalOwl Biuro Nieruchomości
Domanowska Marlena
ul. Legionowa 3, 15-099 Białystok
+48 604 135 597
+48 883 718 977
biuro@royalnieruchomosci.pl